Web sitemize hoşgeldiniz.

Arabada Kullanılan Sigara Aksesuarları

2 Aralık 2017

Araç içinde kullanılan sigara kullanan kişiler için özel olarak üretilen sigara aksesuarları bulunuyor. Araç içinde kolaylık sağlayan ürünlerden en önemli özelliğe kül tablası sahiptir. Arabada sigara kullanan kişiler açık sigara küllüklerinin dökülmesi ve koku yapmasından şikâyetçidir. Bu nedenler özel koku yapmayan ve dökülmeyen sigar küllükleri yapılmıştır. Arabada kullanılan sigara aksesuarları arasından biride çakmaktır. Araç içinde şarj edilen elektrikli çakmaklar en çok tercih edilen ve kullanışlı ürünler arasında bulunuyor.

Elektronik sigara kullanan kişiler için araçlarda özel olarak konulan stantlar bulunuyor. sigaranın konulduğu tutamaç sayesinde sürücü rahatlıkla elektronik sigarasını kullanıyor. Ayrıca arabada şarj edilen sigara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Arabada Koku Yapmayan Küllük

Araçlarında sigara kullana kişiler için özel olarak tasarlanan küllükler odlukça kullanışlıdır. Arabada kullanılan sigara aksesuarları koku yapmama ve içerisinde bulunan sigara izmaritini dökmemesi sayesinde sürücüler rahatlıkla sigar içebiliyor. Koku yapmayan küllükler arabalar için farklı tasarımlara sahip ürenler haline gelmiştir. Farklı tasarımları ile aynı zamanda dikkat çeken küllüler arasında çöp kutusu şeklinde küllük, hayvan figürlerinde, ağzı kapalı ve koku yapmayan küllükler gibi birçok seçenekler bulunuyor.

Tamamen kapalı olan küllük, içine atılan ve dökülenleri geri dışarı çıkaramıyor. Araç içerisinde yer düşse dahi kül dökmemesiyle kullanışı bir sigara tablasıdır. Aynı zamanda ürünün malzemesi yanmaz plastikten yapılmıştır. Sigarayı içine söndürmeden rahatlıkla atabilirsiniz.

Araç İçinde Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Sigaraya göre daha az zararlı olan ve daha keyif verici bir ürün olan elektronik sigarayı her yerde kullanabilirsiniz. Araç içinde de kullanmak isteyen kililer için küllük ve çakmak gibi ürünler kullanmasına gerek yoktur. Elektronik sigaralar, içinde tütün ürünü bulundurmadığı için küllük kullanmalarına gerek yoktur.

Elektronik sigara kullanan kişiler arabada kullanılan sigara aksesuarları arasında sadece yeni üretilen elektronik sigara sabitleyicisini kullanabilirler. Sabitleyici sayesinde elektronik sigara aracınıza zarar vermez. Kullanım kolaylığı saylayan ürün aynı zamanda kola şarj olur. Aracınız içinde bulunan tüm bölmeler sabitleyebileceğiniz ürün sayesine kısa zamanda elektronik sigaranız şarj olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ