Web sitemize hoşgeldiniz.

Bayanlar İçin Sigara Aksesuarları

1 Aralık 2017

Sigara kullanan bayanlar için farklı ve renkli birçok aksesuar bulunuyor. En çok tercih edilen ürünler arasında sigara tabakası bulunuyor. Sigara tabakası, klasik modellerin yanında sigara paketini andıran tabakalarda bulunuyor. Sigara tabakası üzerinde nostaljik resimler, karikatür, çizgi filim karakteri, resimler ve figürler tasarlanıyor. Bir sigara tabakası 20 adet sigarayı muhafaza ediyor. Günlük yaşamda kullandığı tüm eşyaların kusursuz ve şık olmasını istiysen bayanlar için sigara aksesuarları arasında sigara tabakası oldukça uygun bir üründür.

Bayanlar İçin Tütün Çantası

Bayanların en çok sevdiği ve farklı modellerini sıklıkla kullandığı eşyalardan biride çantadır. Tütün ürünü kullanan bayanlar için sigara aksesuarları taşımak oldukça zordur. Sigara tabakası, çakmak, tütün, küçük sigara sarma makinesini aynı anda taşımak isteyenler için sigar çantaları bulunuyor. Sigar çantaları deri ve süet ürünlerden yapılıyor ve farklı renk çeşitleri bulunuyor. Bayanlara özel renkle arasında sade modellere bulunuyor. Sigara aksesuarlarının tümünü içinde kolaylıkla barındıracak büyüklükteki çantaların dış kısmında zincir ve halka gibi aparatlarla çantanın kapatılıyor.

Tütün çantasının bir özelliğimde tütünü nemli bir şekilde tutmasıdır. Sigara sarmak için tütün ürünlerinin kurumaması gereklidir. Tütün çantası içerisindeki bölmede tütünleriniz koyabilir ve fermuarla kapatarak kurumasını engelleyebilirsiniz.

Farklı Sigara Aksesuarları

Hediyelik bir sigara aksesuarı almak istiyorsanız çakmak modelleri ne kolay seçenektir. Bayanlar için sigara aksesuarları arasında çakmak modellerindeki seçeneklerden dilediğinizi hediyelik eşya olarak seçebilirsiniz. Çakmak çeşitlerinde gaz, benzin ve elektrikle çalışan ürünler bulunuyor.

Hediyelik çakmak seçerken ürünün kaliteli ve orijinal olmasına dikkat edin. Orijinal çakmaklar ömür boyu kullanılan eşyalar arasındadır. Online ürünlerin satıldığı internet sayfalarında bulunan seçenekler kısa sürede teslim alınıyor. Set halinde de bulunan bayan sigara aksesuarlarında özel ürünler yapılıyor.

Özel hediyelerde sigara tabakası ve çakmak üzerine yazı, tarih ve resim tasarlanamıyor. Seçtiğiniz resim sigara tabakası ve çakmak üzerine 3D çizim tekniği ile hazırlanıyor. Kişiye özel olan ürünler internet sayfası haricinde gümüşçü ve çakmak tasarımcıları tarafından yapılıyor. Ucuz bir hediye yerine çakmak ve sigara tabakasını gümüş malzemeden de yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ