Web sitemize hoşgeldiniz.

Birbirinden Güzel Şık ve Estetik Tasarımları ile Sigara Tabakaları

30 Aralık 2017

Sigara içerken yaşanan hazlar ve tatmin edici farklı duygular, herkes açısından farklı olabilir. Aksesuarlar ise bize daha rahat taşıma imkanı ve kullanım imkanı veren yararları sağlamaktadır. Sigarayı her zaman yanımızda taşırken, onların bozulmasını önlemek ya da ezilmelerinin önüne geçmek için tabakalar bulunur. Tasarımları ve işlevleri oldukça iyi olan bu tür ürünler, sigaranızı nereye giderseniz gidip, çok kolay şekilde taşıma imkanını size sağlar. Böylece her zaman ezilen kutu ile uğraşmadan, pratik bir şekilde tabakaya yerleştirdiğiniz sigara alarak, tüketmeye başlayabilirsiniz. Hem kullanım hem de birçok geri dönüş açısından iyi bir beklentiyi sağladıklarını da her açıdan söylemek mümkündür.

Sigara Tabakalarının Genel Kullanımları Nasıl?

Kullanım mantığı, genelde kapak kısımlarında bulunan alandan klips bölümüne tıklayarak açılmasına dayanabilir.  Yine de modellerine göre bir takım farklılıklarda oluşabilmektedir. Ardından açılan kısımda yaylı bir metal çubuk alanı bulunur ve bu çubuğu kaldırdığınızda sigaralarınızı bozulmadan çok rahat bir şekilde yerleştirme imkanı verir. Yapacağınız bu adım, her zaman düşme sıkıntısı olmadan, ezilmeden ve kaybolmadan, size güzel bir sigara taşımı olanağı da sağlamaktadır.

Sigara Tabakalarında Model ve Tasarımları Nasıl Oluyor?

Birçok model ve tasarımın olduğunu ve her birinin kullanımının da pratik olduğunu eklemek mümkündür. Özel kutusunda gelen ürünler, Guipai Çiçek Baskılı Metalik, Karo ve Dal Baskılı modeller, Kafkas baskılı metalik modeller olarak ön plana çıkar. Ayrıca Guipai Ernoesto Che Guevara baskılı eskitme tasarım modellerinden, yaprak motifli metalik sigara tabakaları da bu çeşitler arasınadır. Ayrıa Harley Davidson, Yuvarlak motif, Karo, Kalp, Geometrik, Ağaç-yaprak, Daire gibi pek çok farklı tasarımlarda bulunan tabakaları bulabilmekte mümkündür.

Sigara Tabakaları Hediye İçin Uygun Tercih mi?

Kalp şeklinde ya da çiçek desenli olan sigara tabakalarını sevdikleriniz için alabilirsiniz. Bayanlar için bile bulunan bu ürünler, sigaraların taşınması noktasında önemli bir yere sahiptir. Eğer ki tek başına yeteceğini düşünmüyorsanız, hoş bir çakmak satın alarakta hediyenize görsel ve daha fazla ayrıntıyı katmış olursunuz. Erkekler içinde birçok model olduğu için hediye seçimleri konusundaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ