Web sitemize hoşgeldiniz.

Elektrikli Çakmak

7 Aralık 2017

Sigara ve tütün ürünleri kullanan kişiler çakmaklarda farklılık arıyorsa elektrikli çakmak modelleri tamda size uygun. Gaz ya da benzinle çalışmayan saatlerde farklı modeller bulunuyor. Klasik çakmak şeklinde gözüken elektrikli çakmaklar yandığı anda farklı ateş çıkartma özeliğine sahip.

Elektrikli çakmaklarda bulunan USB girişi ile şarj edilen çakmak çeşitleri uzun süre kullanılıyor. Zippo ve standart çakmak modellerinde de üretilen modellerde dilediğiniz renk ve modeli bulabilirsiniz. Sosyal alışveriş sitelerinde de bulunan elektrikli çakmaklar aynı zamanda çakmak satan tüm mağazalarda satılıyor.

Elektrikli Çakmak Nasıl Şarj Ediliyor

Normal çakmakların alt kısmında bulunan gaz doldurma bölümü yerine elektrikli çakmaklara USB girişi bulunuyor. Elektrikli çakmak sipariş ettiğinizde, çakmağa özel şarj kablosu da yanında veriliyor. Çakmağınızın şarjı bittiği anda USB kablosu ile 2 saat sürede dolan çakmak 6 paket sigarayı yakacak kadar enerjiye sahip oluyor.

İlk defa kullananlar için teknolojilik cihazlarda olduğu gibi elektrikli çakmakta kullanılmadan önce yaklaşık 2 saat şarj olması gerekiyor. Piriz haricinde bilgisayar ve telefonlarda şarj olan elektrikli çakmak, hiçbir zaman gaz ya da benzinle çalışmaz. Alev şeklinde yanmayan çakmaklarda farklı renklerde ısı çıkıyor. Çakmak modeline göre değişine renkler arasında kırmızı, mavi ve yeşil renkler yer alıyor.

Sigara, puro ve herhangi bir tütün ürününü kolaylıkla yakan elektrikli çakmaklar yoğun ısı yayıyor. Zippo ve çakmaklardaki gaz kokusunu sevmeyenler için ideal olan elektrikli çakmak, çevre dostu bir üründür.

Elektrikli Çakmak Kaç Gün Kullanılıyor?

Hediyelik eşya olarak da seçilen ürün, internet sayfalarında çok sayıda ürün çeşitliliği bulunuyor. Elektrikli çakmak siparişiniz özel bir kutu içerisinde geliyor. Kutu içinde özle USB kablosu ve seçmiş olduğunuz ürün bulunuyor. Kullanmadan önce yaklaşık 2 saat şarj etmeniz öneriliyor. 120 adet sigarayı yakacak güçte olan çakmak 2 saat şarj ile 1 hafta boyunca kullanılıyor. Çakmak taşı ve gaz gibi ürünleri kullanmadan uzun süre kullanılan elektrikli çakmak da bay ve bayanlar için farklı renk ve dış kaplamada çakmak çeşitleri bulunuyor. Klasik ve spor tarzda çakmak çeşitleri bulmak mümkün.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ