Web sitemize hoşgeldiniz.

Haber Yazısı Yazdır

Şanslı mıyız, şanssız mıyız bilemeyiz aslında. Globalleşen bir dünyanın, en teknolojik zamanlarına denk geldik. Aslına bakarsanız neyi nasıl kullandığımıza göre değişiyor şansımız. Eğer, bize sunulan imkanları düzgün kullanır, düzgün işler yaparsanız bir anda herkesler sizleri tanıyıverir. Teknoloji çağında tanınmak, tanıtılmak ve bir an da alt üst olmak oldukça kolay. Haber yazısı yazdır, başlığı altında inceleyebileceğimiz çokça yaşanmışlıklar var aslında. Eğer, siz size sunulan imkanları kötüye kullanıyorsanız bir daha insan içine çıkamama ihtimaliniz çok yüksek. Gelişen teknoloji ile birlikte ne bir şey saklamak mümkün ne de işlenilen bir suçu yok etmek. Hemen bir güncel haber sitesinde anında dev başlık oluverirsiniz. Bu durum iyi insanlar için iyidir. Çünkü, kötü bir olayın baş rolünde oynayan kişileri olay taze iken tanımak mühimdir. Cinayetler, intihar haberleri, güncel hırsızlık suçları ve daha niceleri olayın üzerinden saatler geçtikten sonra tüm dünyaya yayılı verir. Eğer sizde haber yazısı yazdırmak isterseniz, ertesi gün ki gazetenin çıkmasını beklemeyin. Globalleşen dünyaya ayak uydurun. Bırakın hemen duyulsun!

Kadın cinayetleri her çağda yaşanılan aslında çok canlar yakmış bir konudur. Fakat bir gazetenin küçücük bir kupüründeyken, canı yanmayanların canını nasıl yakar ki? Fakat internetteki haber sitelerinde durum çok farklıdır. Bir kadının burnu kanasa, tüm kadınlar bir saat içerisinde ayaklanır. Milletçe bilincimizi arttıran bir konudur bu. Haber siteleri aslında öyle kıymetlidir ki.. Bir gazete ilanını ne kadar saklaya bilirsiniz? Ama internet sitelerine verdiğiniz haberler böyle değildir. Sitenin kendi arşivinde bile saklanır. Siz kaybetseniz, onlar kaybetmez. Eğer ticari bir iş ile uğraşıyorsanız; işiniz için eleman arıyor veya iş yerinizi satışa sunuyorsanız internetten daha iyi kim size destek olabilir. Haber yazısı yazdırın ve gelen sonuçları gözlemleyin. Öyle çok konuya değinebiliriz ki. Gözümüze çarpan bazı vicdansal olaylar vardır. Tüm dünyaya duyurmak, herkesi ayaklandırmak isteriz fakat herhangi bir marka gazeteyi tüm dünya insanına okutamayız ki. Bir çocuk esirgeme kurumu yaramız var ki ülkece, kapanmak bilmedi. Kötü kalpli bakıcılara ‘anne’ deme mecburiyeti içerisinde yaşayan öksüz ve yetim çocuklara yardım eli uzatmak öyle kolay değildir. Tek bir el ile kimseyi çekemez, o çalışanları düzeltemezsiniz. Fakat, birkaç gazetenin web sitesi üzerinden konu ile ilgili haber yazısı yazdırmak, büyük koca koca manşetler attırmak ve üstelik aynı gün içerisinde tüm sosyal medyaya haber salmak var olan düzeni yerinden oynatabilir. Tek bir el iken bir anda tüm dünya insanlarını yanınızda bulursunuz. İnternet yalnızlığınızı bir anda giderir. Sizin, internet üzerinden haber yazısı yazdırmanız bir anda tüm çocukların kaderini değiştirebilir.

Her şeyin kıymetini vaktinde bilmek güzeldir. Çağa ayak uydurmak, çağın gerisinde kalmamak zaten en büyük bilgiçliğe adım atmak değil midir? Çağımız, internet çağı. Hayat artık sosyal medya üzerinden akıp gidiyor. Duyurmak istediğiniz her şeyi birkaç dakika içerisinde duyurabilecek bir alt yapıya sahip tüm insanlar. O halde çaresiz kalmayın. Kiralamak istediğiniz gayrimenkulünüzün haber yazısını yazdırın. Gayrimenkulünüzün değer kazanmasını yalnızca birkaç dakika içerisinde sağlamış olduğunuzu göreceksiniz. Haber öyle önemlidir ki. Bizden kilometrelerce uzaklıktaki her şeyden haberdar olmamızı sağlar. Artık neyin ne kadar uzakta olduğunun pek bir değerini bırakmaz. Haber en çok da çaresiz insanların umududur. Hep rastlamaz mıyız, ameliyat olması gereken parasız çocuklara.. Tüm dünya bu habere rastlayınca her evden birkaç kuruş çıkmaya başlar. Kimse zengin de olmaz fakir de fakat bir derde çare bulunmuş olur. Haber, yoksulun sesidir en çok. Bazı zamanlarda sesleri çıkamaz muhtaç insanların. Öyle anlarda da imkanı olan konuşmaya başlar. Bir haber yazısı yazdırır. Der ki; yardıma muhtaçlara, yetimlere, öksüzlere, okuyan yoksul öğrencilere yardımlar yapılacak, burslar verilecektir. İrtibata geçiniz.’ Duyan arar. Sizin için bir yardım etme kapısı açılırken, başkasının ise bir anda hayatı değişiverir.

Haber, önemli, kıymetli şeydir. Değerini bilmek gerekir. Hem haberin, hem habercinin. Aslında bazıları haberin sadece reklam olduğunu, habercilerin ise sürekli para kazanma peşinde olduğunu düşünürler. Ne yazık ki herkes, kendi fikirleri ile tanır insanları. Siz iyilikten ve doğruluktan yana olun. Haber yazısı yazdırmak sizlerin de aklının bir köşesinde bulunsun.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ