Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediye Sigara Tabakaları

14 Ekim 2017

Sigara tabakaları sigaraların kırılmadan saklanabilmesini sağlayan ürünler arasında yer alır. Hediye olarak satın alabileceğiniz sigara saklama kapları gümüş kaplı ya da altın kaplamalı olarak çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden dilediğiniz desene sahip olan sigara tabakasını kız arkadaşlarınıza ya da erkek arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Sigara tabakaları sigaraların düzgün bir şekilde kırılmadan durmasını sağlar. Üstelik kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kaliteli bir sigara tabakasını uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Kullanım amacına göre bu kaplar tek katlı ya da çift kullanımlı olarak değişir. Çift taraflı olarak kullanabileceğiniz bu tabakalar daha çok sigarayı muhafaza edebilme özelliğine sahiptir. Diğer sigara tabakaları ise daha az sigara alır. Sigara kullanma sıklığınıza göre bu tabakalardan birini tercih ederek internet sitelerinden ya da tütün satan yerlerden alabilirsiniz.

Kişiye Özel SigaraTabakaları

Kişiye özel özelliklere sahip olan sigara tabakaları deri kaplamalı, metal kaplamalı ya da altın kaplamalı olarak satışa sunulur. Kişiye özel olarak da bu tabakaları tasarlamanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken özel kaplama seçeneklerinden birini tercih ederek internet sitesinden sipariş etmeniz.

Deri kaplama tasarımları ise kullanıcıların en çok tercih ettiği sigara tabakaları arasında yer alır. Kişiye özel tasarım modellerine resim ekleyerek satın alma imkanına da sahipsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın resmini hazırlatarak özel tasarım özelliklerine sahip olabilmeniz mümkün. Diğer sigara paketleri kullanışsız olduğu için sigara içen kişiler hem ucuz hem de kullanışlı olması sebebi ile sigara tabakalarını tercih etmektedir.

Süs eşyası olarak da kullanılan sigara tabakaları vitrinlerde yerini bulmuştur. Ev aksesuarları olarak da bu ürünleri kullanabilmeniz mümkün. Şık tasarımlara sahip olan ürünleri set halinde de satın alabilirsiniz. Gümüş tasarım, altın tasarım, deri tasarım modellerini internet sitelerinden tek tıkla sipariş edebilmeniz mümkün. Set halinde satışa sunulan bu modellere zippoçakmak çeşitlerini ekleyerek satın alabilir hediyenizi daha özel hale getirebilirsiniz. Kişiye özel sigara tabaları özel ahşap modelleri ile de dikkat çekmektedir. İster ahşap ister deri isterseniz de gümüş modellerden birini alarak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ