Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Eşya Sigara Tabakaları

11 Ekim 2017

Sigaraların saklanmasını ve kırılmamasını sağlayan sigara tabakaları günümüzde hediyelik şey olarak kullanılmaktadır. Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan sigara tabakalarından dilediğinizi seçerek arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Bunun dışında özel çakmak çeşitlerini de satın alarak bu tabakaların yanına ekleyerek set haline getirebilirsiniz. İnternetten sipariş ederek sahip olabileceğiniz bu ürünleri tütün satan toptancılardan ulaşarak satın alabilirsiniz.

Gümüş Hediyelik Sigara Tabakası

Hediye çeşitlerinden biri de gümüş tabaka özelliklerine sahip sigara tabakalarıdır. Bu tabakalar şık tasarım özelliklerine sahiptir.  Gümüş olmasının dışında deri kaplamalı modellere de ulaşarak erkek arkadaşlarınıza uzun yıllar kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz. İnternet üzerinden tek tıkla sipariş edebileceğiniz bu tasarım modellerini özelleştirmek için isim yazdırabilir ya da resim ekletebilirsiniz.

Metal Tasarım Sigara Tabakaları

Tabaka modelleri bunun dışında metal kaplama özelliklerine de sahiptir. Dilediğiniz metal kaplama ürünlerinden seçerek satın alabileceksiniz. Metal kaplama modelleri özellikle sigara kullanan erkek müşteriler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünleri internet sitesinden sipariş ederek erkek arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Kız arkadaşlarınız için de şık tasarımlara sahip olan sigara tabakalarını satın alma imkanına sahipsiniz. Bayanlar sigara tabakalarını daha çok kullanmaktadır. Hazır alınan karton paketler sigaraların kırılmasını ya da ıslanmasını engelleyemez. Ayrıca çanta içerisinde dökülerek pis bir görüntüye neden olur. Ancak sigara tabakaları sayesinde sigaralarınızı kırılmadan muhafaza ederek kullanabileceksiniz. Kişiye özel olarak da tasarlanabilen bu tabakaları satın alarak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Çakmak Setleri

Tabakaların yanında bulunan çakmak çeşitleri sigara içen kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu ürünler sayesinde sigaralarınızı rüzgardan etkilenmeden yakabileceksiniz. Zippo çakmaklar kullanıcıların en çok tercih ettiği çakmak çeşitlerinden biridir. Bu ürünlere internet sitelerinden erişim sağlayarak ulaşabilir ve birbirinden özel çakmak çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Taraftar çakmakları erkek müşterilerin oldukça fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Metal kaplama çakmak çeşitlerinden satın alarak metal kaplama sigara tabakaları ile birlikte set oluşturabilirsiniz. Her iki ürünü de hediye olarak arkadaşlarınıza takdim ederek özel günlerde fark yaratabileceksiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ