Web sitemize hoşgeldiniz.

İsimli Çakmak Modelleri

27 Ocak 2018

Çakmak modelleri üzerinde birçok malzeme kullanılıyor. Sigara kullanan kişilerin en çok kullandıkları aksesuarlar arasında bulunan çakmak üzerinde farklı modeller uygulanıyor. Standart bir çakmak yerine dikkat çekici ve hoş bir görünüme sahip ürünleri tercih ederek günlük hayatınıza renk katabilirsiniz. Çakmak yapımında kullanılan paslanma çelik, metal ve gümüş gibi ürünler üzerinde birçok tasarımlar yapılıyor. Kişiye özel hediyelik çakmak için dilediğiniz şekil ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Çakmak Neredir?

  • Uzun ömürlü bir kullanım için tercih edilen çakmak modellerinde herkesten farklı modeller seçebilir ve çakmak üzerinde tarzınızı yansıtabilirsiniz.
  • Kişiye özel çakmak tasarlatmak için seçilen çakmak modelinin tasarım için uygun olması gerekiyor. Yazı ya da resim bastırmak için dış yüzeyi daha geniş ve dayanıklı olan zippo çakmak modelleri en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.
  • Baskı ve lazer yönteminin uygulandığı özel tasarımlarda, çakmağın dayanıklı ve sert bir malzemeden üretilmesi gerekiyor. Gümüş ve paslanmaz çelik çakmak modelleri en uygun seçenekler arasındadır.
  • Çakmağın hediye edilmesi nedeniyle kaliteli ürünler tercih etmelisiniz. Farklı bir ürün istiyorsanız, elektrikle çalışan çakmak modelleri bulunuyor. Kullanımı oldukça kolay olan çakmaklarda özel kablolar bulunuyor. USB kablosu ile şarj edilen çakmak modelleri dilediğini her an kullanabilirsiniz.

İsimli Çakmak Nerden Alınır?

Seçmiş olduğunuz çakmak üzerinde baskı yöntemi ve lazer ile dilediğiniz tüm motif ve tasarımları uygulayabilirsiniz. İnternet sayfalarında ve sosyal medyada bulunan kişiye özel çakmak modellerinde kısa sürede ürün teslimi gerçekleşiyor. Çakmak üzerinde kullanılan gümüş kaplama hediyenin değerini arttırırken gümüş satan dükkanlardan da özel tasarım ürün yaptırabilirsiniz.

Kişiye Özel Çakmak Modelleri Nelerdir?

Hediyelik eşya olarak tercih etmiş olduğunuz çakmak modellerinde internette birçok seçeneklerden dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Hazırlanan çakmak çeşitleri özel bir kutu içerisinde teslim ediliyor. Uygun ödeme koşulları ile farklı çakmak modelleri ile günlük hayatınızda şıklık yaratmak için farklı özeliklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Set halinde bulunan çakmaklarda da kişiye özel isim ve resim teknikleri uygulanıyor. Sigara tabakası ve aynı modeldeki çakmakları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ