Web sitemize hoşgeldiniz.

Izgaralı Çakmak Modelleri

29 Ocak 2018

Günlük hayatında sigara bağımlılarının tercih ettikleri aksesuarlardan biri olan çakmak seçeneklerinde birçok ürün bulunuyor. Seçmiş olduğunuz ürünlerde farklılık yaratmak ve kullanım kolaylığı sağlamak için birçok seçenek bulunuyor. Şık bir görünüm için çakmak çeşitlerinde orijinal ürünler bulunuyor. Orijinal olmasının yanında dayanıklı materyallerden yapılan çakmaklar uzun süre kullanılır.

Izgaralı Çakmak Nedir?

  • Hediyelik ya da günlük kullanım olarak seçmiş olduğunuz çakmak modellerinde ızgaralı ürünler bulunuyor.
  • Klasik çakmaklara göre farklı bir alevi seçeneği olan ızgaralı modellerde birçok renk ve çeşit bulunuyor.
  • Izgaralı çakmaklar, ateş kısmında bulunan elektrik sistemi ile alev alan üründe renkli ışıklar kullanılıyor. Kırmız, mavi, yeşil ve şeffaf olan ateş ile tüm tütün ürünlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Izgaralı çakmaklar gaz ile dolduruluyor. Dayanıklı olan dış yüzeyi ile uzun süre çakmağınızı kullanabilirsiniz. Gazı biten çakmağı yüksek basınçlı gaz ile doldurabilirsiniz.

Izgaralı Çakmak Modelleri Nelerdir?

Çakmak ürünleri üzerinde birçok materyal kullanılıyor. Kullanılan malzemeler arasında paslanmaz çelik, gümüş gibi dayanıklı ürünler bulunuyor. Oyma ya da baskı ile çakmak modelleri üzerinde tasarımlar uygulanıyor. Seçmiş olduğunuz çakmak modellerini hediyelik eşya olarak da kullanabilirsiniz.

Izgaralı çakmak modelleri zippo ve klasik çakmaklara göre daha farklı bir yanma şekli vardır. Izgaralı modellerde çakmak taşı kullanılmıyor. Basma sistemi bulunan tuşta kolay ve pratik bir kullanım sağlanıyor. Hafif olan çakmak modellerini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Izgaralı Çakmak Nerden Alınır?

Online satış yapılan internet sayfalarında ızgaralı çakmak modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun ödeme koşullarından yararlanarak çakmağınızı kısa sürede teslim alabilirsiniz. Hediyelik olarak da tercih edilen çakmak modelleri özel bir kutu içersinde geliyor.

Uygun fiyatlarda satılan çakmak modellerinde internetten farklı ızgaraları çakmaklar alabilirsiniz. Erkek ve bayanlara uygun olan seçeneklerini içinde plastik, metal ürünler üzerinde farklı bir çok materyal kullanarak süslemeler yapılıyor.

İnternette bulunan ızgaralı çakmak modellerinde elektrikli ve gazla çalışan ürünler bulunuyor. Kullanım koşullarına göre farklılaşmanın yanında tüm tütün ürünlerinde kolaylıkla kullanılıyor. Klasik çakmaklardaki ateş sistemine göre daha güçlü olan ızgaralı modellerde gaz doldurmakta oldukça kolaydır. Ürünü internetten alırken aynı şekilde kaliteli ve bilindik gazları tercih ediniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ