Web sitemize hoşgeldiniz.

Kişiye Özel Tasarım Sigara Tabakaları

11 Ekim 2017

Kişiye özel bir şekilde tasarlanan sigara tabakaları farklı modellere ve birbirinden farklı renklere sahip. Sigara paketlerinin sahip olduğu karton yapı içerisinde bulunan sigaraların kırılmasını ve ıslanmasını engelleyemiyor. Sigara kullanıcıları bu nedenle çoğunlukla sigara tabakaları kullanmayı tercih etmektedir. Tütün üreticileri bu tabakaları zamanla geliştirerek hediyelik eşya olarak da satın alınabilecek şık bir tasarıma kavuşturmuştur.

Kişiye Özel Hediyelik Tabaka

Erkek arkadaşlarınıza ya da kız arkadaşlarınıza özel tasarıma sahip sigara tabaklarından satın alarak hediye edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu ürünler gümüş, altın kaplama ya da deri kaplama olarak satışa sunulmaktadır. Hangi modeli tercih ediyorsanız internet sitelerinden tek tıkla sipariş etme imkanına sahipsiniz. hediyelerinizi özelleştirmek için sigara tabakalarının üzerine isim ekleyebilir ya da sevdiğiniz bir kişi ile olan resminizi koyabilirsiniz. Özel tasarım ürünleri günümüzde süs eşyası olarak da raflarda yerini alıyor. Hatta bu tabakaları koleksiyon olarak saklayan kullanıcılar da mevcut.

Taraftar Desenli Sigara Tabakaları

Erkek arkadaşlarınıza alabileceğiniz özel ve farklı hediyelerden biri de taraftar kaplama desenine sahip sigara tabakalarıdır. Hediye alacağınız kişinin tuttuğu takıma göre bu tabakaları satın alarak hediye edebilirsiniz. Doğum günlerinde ya da özel günlerde farklılık yaratmak adına kişiye özel taraftar tabakalardan satın alabileceksiniz.

İnternet siteleri üzerinden sipariş ederek satın alabileceğiniz bu tabakalara tütün satan toptancı firmalardan da erişim sağlamanız mümkün. İster isim yazdırın isterseniz de sert halinde satın alın. Set halinde satın alacak olan müşteriler yanlarında özel tasarım zippoçakmak çeşitlerinden de alabilir. Hediyelerinizi özelleştirmek adına taraftar desenli sigara tabakalarının yanında özel fitre çeşitlerinden de alarak hediye edebilirsiniz.

Metal Kaplama Sigara Tabakası

Sigara tabakaları çeşitleri bakımından sigara kullanan kişileri memnun etmektedir. Kişiye özel metal sigar tabakaları oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürünlere sahip olabilmek için tek yapmanız gereken internetten sipariş vermek olacak. Anında sahip olabileceğiniz tabakalar sayesinde sigara paketlerinden kurtularak uzun yıllar kullanabileceğiniz sigara saklama kaplarına sahip olabileceksiniz.  Tütün nemlendiricisi de satın alarak hediyelerinizi renklendirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ