Web sitemize hoşgeldiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Sigara Küllükleri

11 Ekim 2017

Sigara küllükleri içinde kullanım alanlarına göre farklılık gösteren pek çok küllük modeli bulunmaktadır. Dış mekan ve iç mekanlar için kullanımı değişen modellere bir de koku giderici küllükler eklenmiştir. Sigara konusunda en rahatsız olunan konuların başında küllüklere atılmasına rağmen bir süre sonra meydana gelen rahatsız edici kokular gelmektedir. Bu durumu etkisiz hale getirmek için üretilen kokusuz küllük modelleri günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Kokusuz Küllük Modelleri

Sigara kullanımında en dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir küllük kullanımı. Toplu yaşam alanları ve iş yerleri gibi kapalı alanlarda sigara içilmesinin yasaklanmasından bu yana dış mekanlar için kullanılan küllük modellerinde de değişimler olmuştur. Bunun yanı sıra küllüklerde meydana gelen kokularda birçok kişiyi rahatsız eden bir durum olarak ortaya çıkmasından dolayı üreticiler bu duruma çare olabilecek kokusuz küllük modelini piyasaya sürmüşlerdir.

Kokusuz küllük modelinde sigarayı söndürmeden atmanıza rağmen küllük içinde kendiliğinden sönmektedir. Küllük dışına izmarit ve sigara kokusu da çıkmamaktadır.

Sigara Kullanımında Diğer Malzemeler

Sigara kullanan bireylerin yanında bulundurdukları ilk aksesuarların başında gelen çakmak çeşitleri gelmektedir. Sigara alanında kullanılan benzinli ve gazlı çakmak modellerini yapım malzemesine göre plastik ve metal olarak ikiye ayırmak mümkün olmaktadır. Kişiler kullanımları dışında tasarımlarıyla da kendilerine en uygun modelleri seçebilirler. Bu ürünler kişisel ihtiyaç olmanın ötesinde özellikle hediyelik eşyalara içinde de sıklıkla satın alınan ürünlerdir.

Sarma Sigara Malzemeleriyle Birlikte Satılan Ürünler

Sarma sigara kullanımında özellikle birlikte satılan bazı malzemeler bulunmaktadır. Hediyelik eşyalar içinde sıklıkla bulabileceğiniz bu ürünler içerisinde bir araya getirilen özle paketler bulunur. Tütün keseleri, sigara küllükleri ve çakmak modelleri bir araya getirilen malzemelerin başında gelir. Hediye seçiminde kararsız kalanlar için hazırlanan bu paketler her fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Küllük modelleri içinde tekli olarak satın alabileceğiniz farklı modelleri de bulabileceğiniz gibi küllükler de sigara dışında alışkanlıkları olanlar içinde alternatifler bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında kendinize ve alışkanlıklarınıza uygun olan en doğru ve kullanışlı ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ