Web sitemize hoşgeldiniz.

Metal Görünümlü Çakmak Modelleri

4 Şubat 2018

Sigara aksesuarları arasında en çok ürün çeşitliliğine sahip olan çakmak modellerinde birçok ürün kullanılıyor. Uygun fiyatlarda satılan metal çakmaklar hafif ve kullanışlı ürünler olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Çakmaklarda bulunan ataş seviyesi ile dilediğiniz tüm tütün ürünlerinde çakmağınızı kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz metal çakmaklar üzerinde baskı ve farklı birçok şekil uygulanıyor.

Metal Çakmak Nerden Alınır?

  • Çakmak tercih ederken orijinal ürünler olmasına dikkat edin. Güvenilir internet sayfalarından seçmiş olduğunuz metal görünümde ki çakmak modellerin kullanmak oldukça kolaydır. Çakmak modelinde kullanılan metal malzeme, ağırlık yapmaz ve kolay taşınabilir.
  • Çakmak modellerinin alev çeşitlerinde farklıklar olabilir. Klasik çakmak modellerinde alev ayarları bulunuyor. Tütün ürününüze ve kullanım şartına göre alevi yükseltebilir ve düşürebilirsiniz.
  • Metal zippo çeşitlerinde alev ayarı bulunmuyor. Rüzgarda sönmeme özelliği ile zippo çakmak kullanımı oldukça rahattır.
  • Çakmak taşından yapılan ürünlerde bazı zaman aralıklarında taş değişikliği yapılır. Taş seçeneklerinde kaliteli ürünleri seçmeniz kullanım aralığını uzatabilir.
  • Ürün modellerindeki alev seçeneklerinde renkli ve şeffaf seçenekler bulunuyor. Ürünü alırken dilediğiniz renkte yanan alevleri tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz.

Metal Çakmak Fiyatları Nedir?

Seçmiş olduğunuz ürünlerin özeliklerine göre fiyatlar değişir. Çakmak modellerindeki tasarım, alev seçenekleri, kullanılan materyaller farklılık yaratırken fiyat aralığını değiştiriyor. Tütün ürününüzün puro gibi zor yanan maddeden olması halinde özel çakmaklar bulunuyor. Alev sistemi daha güçlü olan puro çakmakları daha ağır olabilir. Hafif puro çakmaklarında ise metal ürünler kullanılıyor. İşleme tekniğinin daha kolay uygulandığı metal çakmaklarda birçok model bulabilirsiniz.

Metal ürünler aynı zamanda birçok materyale de birleştiriliyor. Şık bir görünüm sağlanırken dayanıklı metal tasarım ile ürün dayanıklılığı artıyor. Metal ürünler deri, ahşap ve plastikle birleştiriliyor. Seçilen ürünlerin tümünde bay ve bayan için özel seçenekler bulunuyor.

Kaliteli ve orijinal metal çakmak modellerinin fiyatları biraz daha pahalı olabilir. İnternetten ya da orijinal ürünlerin satıldığı mağazalardan ürünlerinizi seçebilirsiniz. Garantili olan çakmak modellerinde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı anda ürünün tamir edilmesini talep edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ