Web sitemize hoşgeldiniz.

Sarma Sigara Kullanmaya Başlayacakların İhtiyacı Olan Ürünler

9 Şubat 2018

Hazır tütün ürünlerinin başında gelen sigara sürekli artan fiyatları yüzünden gün geçtikçe daha fazla kişinin sarma sigaraya yönelmesine sebep oluyor. Ayrıca hazır sigaranın içerisindeki katkı maddelerini tüketmek istemeyen kişiler içinde sarma sigaralar bir kaçış yolu.

Hazır öğütülmüş tütün olarak veya tütün yapraklarını grinder sayesinde kendiniz öğüterek sarabileceğiniz ve keyifle içeceğiniz sigaranız için ihtiyacınız olacak bir takım ürünler olacaktık.

İlk etapta elinizde bu ürünlerden yoksa alımı size pahalı gelebilir ama ileriki zamanlarda sigaraya harcadığınız paranın yarıdan da aza düştüğünü gözlemleyeceksiniz. Bunun yanı sıra kendi damak tadınıza göre hazırlayacağınız sigaralar daha keyifli bir için sunacaktır.

Yeni Sigara Sarmaya Başlayanların İhtiyacı Olan Ürünler Nelerdir?

İlk olarak ya sigara sarma kâğıdınaya da boş sigara tüplerine ihtiyacınız var, eğer kâğıt kullanmaya karar verirseniz daha rahat içim için filtre almanız gerekiyor. Elde sigara sarmak oldukça zahmetli bir iş olduğu için sigara sarma makinesi kullanmak sarma sigara içenler arasında oldukça yaygındır.

Kâğıt ile değil de boş tüp kullanarak hazırlamak isterseniz de yine bu ürünler için özel olarak dizayn edilmiş boş sigara tüpü doldurma makinalarından edinmeniz gerekecektir.

Tabi ki bunun yanında sigaranızı taşıyabilmek için şık tabakalar ve yakmak için çakmakihtiyacınız da olacaktır

Yeni Sarma Sigara Kullananların En Sık Karşılaştıkları Sorunlar Nelerdir?

Hazır sigaradan sarma sigaraya yeni başlayan kişilerin yaşadığı en büyük sorun seri olarak sigara saramamaktır. Bu zamanla alışınca üstesinden gelinebilecek bir durumdur.

Sarma hızı dışında saf tütün ilk etapta kullanıcılara ağır gelebilir fakat birçok çeşidi olan tütünler arasında kendi damak tadınıza uygun bir tane mutlaka bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğütülmüş tütünü veya yaprak tütünü girinder ile kendiniz öğütebilir size uygun hale getirebilirsiniz.

Ayrıca tütün içerisine karanfil, tarçın ve kahve gibi aroma verici malzemeler atarak yeni içim deneyimleri kazanabilirsiniz.

Hazır Sigara İle Sarma Sigara Arasındaki Farklar Nelerdir?

Hazır sigaralar ile sarma sigaralar arasındaki en büyük fark lezzetlidir. Bunu dışında hazır ürünlerde daha fazla bulunan katkı maddeleri tütünde daha az bulunmaktadır.

Fiyat olarak da tütün kullanımı daha az maliyetlidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ