Web sitemize hoşgeldiniz.

Set Halinde Satılan Çakmak Modelleri

11 Şubat 2018

Günlük hayatınızda aynı tasarımları çakmak ve sigara tabakasında kullanmak istiyorsanız set halinde satılan ürünler bulunuyor. Oldukça şık duran iki üründe de aynı renk ve teknik kullanılıyor. Farklı mekanlarda kullanabileceğiniz modelleri uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Bayan ve erkeklerin tercih ettikleri tasarımlarda dilediğiniz çakmak modelinde kullanılan renk sigara tabakasında da kullanılıyor.

Set Çakmak Modelleri Nelerdir?

Çakmak üzerinde kullanılan desenlerle tarzınızı kullanarak dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Baskı ve çizimin yanında farklı şekiller kullanılarak çakmaklar üretiliyor. Orijinal çakmaklarınıza zarar gelmesini istemiyorsanız zippolar için uygun kılıflar bulunuyor. Deriden yapılan kılıflar oldukça küçük ve kullanışlıdır. Cebinizde ve çantanızda taşıyabileceğiz çakmakların kılıflarında farklı seçenekle bulunuyor.

Zippo çakmak ve klasik çakmak modellerinin tümünde set ürünler bulabilirsiniz. Silikon baskılı çakmaklarda kullanılan materyal ve tasarımların aynısı sigara tabakası üzerinde de uygulanıyor.

Çakmaklı Set İçinde Neler Bulunur?

  • Çakmak seçiminde farklı modeller bulabilirsiniz. Sigara tabakasının kullanımı genel olarak aynı olduğu için tabaka modeli üzerinde sadece tasarım değişikliği yaşanıyor.
  • Çakmak çeşitlerinde benzinli, gazlı ve elektrikle çalışan ürünler bulunuyor. Seçmiş olduğunuz özeliklerin yanında sigara tabakası da set halinde satılıyor.
  • İki ürününde aynı anda satılması ile uygun fiyat aralıklar sunuluyor.
  • Set halinde satılan çakmakların yanında farklı ürünlerde bulunuyor. Erkekler için tesbih ve çakmak çeşitleri bulunuyor.
  • Bayanlarında tercih ettikleri set olarak satılan çakmaklarda sigara tabakaları oldukça şık ürünlerdir. Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz çakmak ve sigara tabakalarını hediyelik eşya olarak da tercih edebilirsiniz.

Set Çakmak Modelleri Nerden Alınır?

Hediyelik eşyaların satıldığı mağazalardan set halinde bulunan çakmak modellerini bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz çakmak modellerinde uygun fiyatlarda ürünler bulunuyor. Online alışveriş yapılan internet sayfalarında bulunan çakmak modellerinde ürün çeşitliliği daha fazladır. Ödeme yöntemleri ve hızlı kargo ile kısa süre içinde dilediğiniz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendiniz ve hediyelik olarak alınacak çakmak çeşitlerinde birçok renk ve modelde ürün bulunuyor. Seçmiş olduğunuz ürünlerde dayanıklı malzemelerle daha uzun süre kullanabileceğiniz çakmak ve sigara tabakaları bulunuyor. Çakmaklarda en çok kullanılan malzeme ise paslanmaz çeliktir. Çelik üzerinde birçok ürün kullanılarak model ve renklerde farklılık yaratılıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ