Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevgililer Günü Mesajları

28 Mart 2018

Saint Valentine olduğunu biliyor muydun? Üçüncü yüzyılda Romalı askerleri gizlice evlenen bir Katolik rahipti. Ortaçağ şairi, Chaucer, St. Valentine’ı romantik aşkı birleştiren ilk kişiydi ve böylece sevgilerimizi duygusal ayetler ile onurlandırmaya başladı.

Her yıl 14 Şubat’ta, romantik ortaklarımıza, ailemize ve arkadaşlarımıza sevgi ve sevgi ifade etme ritüelini sürdürüyoruz. Sevgililer Günü için tipik gelenekler arasında Sevgililer Günü Hediyelik Eşya sepetleri, kartlar ve çiçekler göndermektir. Sevgililer Günü, evlilik önerileri için popülerdir, çünkü romantizm ve bağlılığı ifade etmek için mükemmel bir gün. Yine de, sadece çiftler için bir gün değil. Birçok kültürde ve ülkede Sevgililer Günü, arkadaşlar arasında takdir etme eylemlerini gösteren bir zamandır.

Dantel ile süslenmiş Cupid, kalp ve çiçek resimleri, Sevgililer Günü ile ilişkili sembollerdir. Bu simgelerle dekore edilmiş kartlar genellikle önceden yazılmış romantik veya tatlı ifadeler içerirken, sevginizi ifade etmenin en doğru yolu kalpten konuşmaktır. Bir Sevgililer Günü kartında ne yazacağınız konusunda 45 mesaj fikri için aşağıyı okuyun.

Sevgililer Günü Kartı Görgü Kuralları

Sevgililer Günü, sınıf günlerini veya üst düzey duyguları düşünmenizi sağlayabilir, ancak tatlı ya da komik mesajlar da herkes tarafından beğenilir. Aile ve arkadaşlara ne kadar önem verdiklerini göstermek için hafif yürekli bir yoldur. Her nasılsa, yazdığımızda, yazılarımızı paylaştığımız zaman, duygularımızı yeterince ifade edebilecek kelimeler bizi çekebilir.

Kalemi açmadan önce alıcının kişiliğini ve onları ne kadar iyi tanıdığınızı düşünün. Aynı mesajı, bir iş arkadaşınız için önemli bir diğer kişi olarak yazmazsınız. (Bu garip olabilir.) Yazdığınız kişi hakkında düşündüğünüzde, mizahi, duygusal veya romantik bir mesaj yazıp yazmamayacağınızı bileceksiniz.

Kiminle yazıyor olursanız olun her zaman içten olmak istersiniz. Ancak hepimiz biraz ilham alabiliriz, bu nedenle aşağıdaki istekler ve mesajlar mürekkebin akmasına yardımcı olabilir. Bir Sevgililer Günü kartında ne yazacağınız konusunda bu fikirlere göz atın!

Karınız ya da sevgilin yüksek beklentilere sahip olacağından endişelenebilirsiniz, ama tek ihtiyacınız olan şey samimi ve kendindir. Kalpten konuşmak onun sevildiğini ve sevildiğini bilmesine izin verecektir.

Ben her zaman yaşayabileceğim birini aradım ama ben yaşayamayacağım biriyle karşılaştım.

 • Her aşk hikayesi güzel, ama bizimki benim favorim.
 • İlk Sevgililer Günü’nü birlikte paylaştığımız için çok heyecanlıyım. Umarım gelecek olanların ilkidir!
 • Sevgililer Günü’nü on yıldır kutladık mı? Her şeyi bir kalp atışında yapıyorum.
 • Benim için her şeysin. Mutlu Sevgililer Günü’nü benim için ve sadece.
 • Seninle tanışana kadar bu tatilin hayranı olmadım tatlı sevgilim.

O senin şampiyonun ve en büyük destekçisin, Sevgililer Günü’nün fırsatını, onun için hazırlanmış romantik bir mesajla ne kadar şanslı olduğunuzu bilmesini sağla. ÖRN: Sigara Tabakası al ve içine aşağıdaki notlardan birini yerleştir.

 • Güçlü ve misafirperver kollarınızda bulunan zarflar benim favori yerim.
 • Mutlu sevgililer gününe yakışıklı adamım!
 • Sen benim hayatımın aşkı sensin – her zaman, her zaman olacaksın. Hayallerimin erkeğine sevgililer günü kutlu olsun.
 • Sana en çok ihtiyacım olduğunda her zaman oradaydın. Ağlamak için bir omuz ve yardım eli.
 • Özel sevgilime Mutlu Sevgililer Günü!
 • Sevgililer günü hediyeleri düşünceli, ama hiçbir şey paylaştığımız sevgiyle kıyaslanamaz. Sen romantik bir kocasın ve kalbinin olması için çok şanslıyım.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ