Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlıkları Çeşitleri Neler

21 Ekim 2017

Sigara ağızlıkları kullanımında her kişiye uygun olabilecek seçenekleri piyasada bulabilmektesiniz. Sigara içen kişilerin son dönemlerde daha fazla tercih ettikleri bir ürün olup sigaranın zararlı etmenlerini de en aza indirmesinden dolayı uzmanlarında sigara içenler için tavsiyelerinden biridir.

Sigara Ağızlığı Neden Kullanılmalı?

Sigara ağızlığı kullanımı sigarayı daha keyifli içmenizi sağlamaktadır. Sanıldığının aksine oldukça uzun bir geçmişe sahiptir. Eski dönemlerde de uzun sigara ağızlıkları bayanların kullanmayı tercih ettikleri bir aksesuar olup daha kısa modellerini de beyler kullanırlardır.

Günümüzde sigara ağızlık modellerinin kullanım nedeni özellikle gün içinde ok fazla sayıda sigara tüketen kişilerin ellerine sigaradan geçe maddelerin sararmaya neden olmasını önlemek ve sigaranın içinde bulunan zararlı maddelerin filtrelerden süzülerek daha az oranda girmesini sağlamaktır. Bir diğer ifadeyle sigaranın sağlık üzerine olan olumsuz etkilerini biraz da olsa azaltmak amacıyla kullanılmaktadır.

Sigara Ağızlık Modellerinde Seçenekler

Sigara aksesuarlarının satışının yapıldığın sitelerde ve mağazalarda ağızlık seçeneklerine dair pek çok alternatif bulabilirsiniz. Uzunluklarına göre yapılan malzemelerine göre ve sigara içim sayısına göre modellerin özellikleri değişmektedir gül apacından yapılan modeller yaygın olmakla beraber farklı türde seçenekleri de bulabilirsiniz. Burada önemli olan belirli sürelerde ağızlığınıza ait olan filtrelerin değiştirilmesini sağlamaktır. Sürekli aynı filtreyi kullanarak ağızlık kullanmanız zararlı maddeleri süzülmesini sağlamayacaktır.

Hediyelik Sigara Ürünleri

Sigara ağızlıkları içinde de hediyelik seçenekler oldukça fazladır. Çevrenizde sigara kullanan ve ağızlık hediye edebileceğiniz kişiler için bay ya da bayan modellerini değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu kişilere sigaralarını yakalamaları için kullanabilecekleri çakmak çeşitleriiçinden de hediyelikler sunabilirsiniz. Çakmak modellerinde de farklı tasarımların olması hem bayanlara hem de baylara hitap eden seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Bir diğer alternatif olarak sigara küllüklerigelmektedir. Dış ortamlar için aksesuar için en hediyesi olarak düşünebileceğiniz sigara kullanan tanıdıklarınız için uygun olabilecek pek çok alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz hoş bir paket ürün hazırlayabilirsiniz.  Her birinden birbiriyle uyumlu olabilecek alternatifleri bir araya getirerek çoklu hediye paketi hazırlayabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ