Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Aksesuarı Setleri

11 Mart 2018

Çakmak, tabaka, küllük gibi birçok çeşidi olan sigara aksesuarlarında kullan kişilerin aradıkları özelliklerin başında işlevsel olması gelir. Birçok türü bulunan bu ürünlerin tasarımlarında ki başlıca amaçta hem şık hem işlevsel ürünler yapmaktır.

Kullanışlı veya dayanıklı olmayan ürünler ucuz olsa da uzun vade de sürekli masraf olmaya devam edeceklerdir. Özellikle benzinli çakmaklar da orijinal olmayan ürünlerin alınması tehlikeli kazalara yol açabilir.

Kaliteli ve kullanışlı bir ürün tercih ettiğinizde hem uzun süre kullanabilir hem de çocuklarınıza hatıra olarak bile bırakabilirsiniz. Aynı zamanda dayanıklı malzemeden üretilmeyen sigara aksesuarları içine koyduğunuz ürünü güzel muhafaza edemeyebilir bu ürünün bozulması veya dökülmesine sebep olabilir.

Sigara Aksesuarı Setleri Nelerdir?

Sarma sigara kullananların tercih ettikleri sarma makinelerinin yanı sıra tüm sigara alışkanlığı olanların beğenerek kullandıkları sigara tabakaları ve çakmaklarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Az da olsa sigaranın zararlarını filtreleyen ağızlıklar, hem küçük ve estetik dizaynları hem de ellerin kokmasını engelleyici yapış sayesinde sık sık kullanılan sigara aksesuarları arsındadır.

Tüm bu ürünlerin set halinde satıldığı uygun takım üretimlerde mevcuttur. Çakmak ve tabaka setlerinin yanı sıra tespih, çakı, anahtarlık gibi ürünlerle de oluşturulan setler uyumlu nesneler kullanmayı seven kişilerin beğenisine sunuluyor.

Doğum günü yaklaşan bir arkadaşınıza veya özel günlerde bu ürünlerin çeşitleri arasından dilediğinizi hediye olarak seçebilirsiniz.

Dekoratif Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Dekoratif sigara aksesuarlarının en başında masa çakmakları gelmektedir. Tasarımı işlevsellik yanın süs olarak kullanmada göz önüne alınarak üretilen bu ürünler, otantik ve farklı ürünler sevenler için harika bir tercih olacaktı.

Bunu dışında küllüklerde dekoratif sigara aksesuarları arasında sayılabilir. Cam, metal ve ahşap farklı materyallerden üretilen küllüklerin tasarımları süs olarak kullanmaya da oldukça uygundur.

Sigara Aksesuarlarının Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Sık sık kullanılan küllük tabaka ve ağızlık gibi ürünlerin temizlikleri dikkat edilmesi gereken bir husustur. Temiz olmayan aksesuarlar hem sağlık açısında olumsudur hem de koku ve bakteri oluşumuna sebep olurlar.

Yıkanabilir malzemeden üretilen bu sigara aksesuarlarını gerekli zamanlarda makinede veya elde yıkayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ