Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçerken Filtreli Sigara Ağızlıkları Kullanın 

23 Şubat 2018

Sigara içmenin herkes için farklı deneyimleri ve etkileri vardır. Bunun içinde kullanılan aksesuarlar doğrudan normal sigara içimi içinde ağızlıkların üretilmesiyle meydana geliyor. Pek çok marka ve modelde üretilen değiştirilebilir filtre özelliklerine saihp olan ürünler, klasik sigara modelleri için üretilmişlerdir. Size doğrudan ince detay ile üretilmenin getirdiği kaliteli bir yapı ile içim keyfinizi arttırmaya yönelik çalışmalar sağlanmaktadır. Genelde farklı modeller kullanılarak, alacağınız içim keyfini çok daha yüksek boyutlara taşıma imkanınız da bulunuyor.

Sigara Ağızlıklarında Markalar Neler?

Her biri kaliteli olarak piyasalarda yerini alan sigara ağızlıkları, kullanım açısından büyük etkenlere ve yapıya sahiptir. Kendiniz için en iyi sigara içme keyfini yaşamak adına, Şahin, Denicotea, Pipsan, Dapper, Friend Holde, Givenchy sigara ağızlık markaları bulunur. Her birinin kalite yapısı ve modelleri farklı olmakla beraber, kullanıcılarına genel anlamda isteklerini karşılayan temel yapılara da sahiptirler. İstediğiniz şekilde sigara ağızlıklarını seçerek ve onları belirleyerek, daha yararlı bir tüketimi her açıdan sağlayabilirsiniz.

Sigara Ağızlıkları Ne Tür İşlevlere Sahip?

Genelde bu tür ürünlerin en temel işlevleri, sigarada var olan bir takım zararlı maddelerin arındırılmasını sağlar. Bir kısmını kendi filtresinde biriktirir ve böylece daha makul seviyelerde tütünün kötü etkilerini arındırarak iyi bir sigara içim keyfini size sağlamaktadır. Ayrıca görünüş olarakta farklı hava katmasının yanı sıra, değiştirilebilir filtre özellikleri de olmaktadır. Genelde hammaddeleri ahşap akrilik olsa da bu fiyata göre değişebilmektedir. Renk seçeneklerini de yine kendi zevklerine göre markalara göre seçerek, çakmak ile hoş bir içim olanağını sağlamanız mümkündür.

Sigara Ağızlıkları ve Çakmak Modelleri

Bayanlar için ve baylar adına üretilen pek çok sigara ağızlıkları bulunur. Kendiniz için seçebileceğiniz gibi, özel günlerde karşı tarafa hediye almak içinde bu tür ürünleri tercih edebilirsiniz. Sigara için kişinin her zaman kullanabileceği bir ürün olacak ve sizin de her zaman anımsanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca sigara aksesuarları dışında çok harika çakmak modelleri de bularak, sigara eyleminde bulunan kişilere hem ağızlık kısmında hem de yakma sırasında onların yararına olan güzel bir hediye almış olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ