Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Küllük Modellerinde Yenilikler

6 Kasım 2017

Her alanda olduğu gibi sigara kullananlar içinde özel tasarım birçok aksesuar üretiminin olduğunu söylemeliyiz. Hediyelik olarak düşünebileceğiniz ya da klasik modellerden sıkıldığınız sigara küllükleri içinde kendiniz için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Milyonlarca alternatif arasında ev ya da iş yeriniz için en uygun seçenekleri belirleyerek güvenilir internet sitelerinden ya da direk mağazalardan satın alabilmektesiniz.

Ev ve İş Yerleri için Sigara Küllük Modelleri

Sigara kullananlar için çakmak çeşitleri de ne denli önemliyse kullanım yerine göre küllük modelleri de bir o kadar önemlidir. Dış ortamlardan iç ortam kullanım yerlerine göre küllük seçeneklerinde farklı alternatifleri bulabilmektesiniz. Temiz bir çevre için küllük kullanımı iç ve dış mekan fark etmeden kullanılmalıdır.

İç mekanlar için kapaklı kokuyu dışarı çıkarmayan ve görüntü anlamında temiz görünen küllük modelleri daha çok iş yerlerinde kullanılırken evlerde cam modeller tercih edilmektedir. Görselliği olan tasarımlar içinde kendiniz kullanmasanız dahi gelen misafiriniz için çıkarıp sunabileceğiniz birbirinden hoş modelleri farklı sitelerden ve hediyelik eşya ya da sigara aksesuarlarının satıldığı mağazalardan bulabilirisiniz.

Farklı Kullanımlar için Küllük Modelleri

Küllük denildiğinde ilk akla gelen sigara küllükleri olmaktadır. Farklı alışkanlıklara hitap eden kullanışlı küllük modelleri de bulunmaktadır. Bunların içinde en bilindik olanı purodur. Puro küllükleri sigara küllüklerine göre daha kısıtlı modellerin bulunduğu ve genellikle büyük tasarımların yer aldığı bir kategoridir. Pipo küllüklerinde de kullanım için farlı seçenekleri bulabilirisiniz.

Sigara küllülerinde ise iç mekan ve dış mekan için alternatifler söz konusu olabilmektedir. Dış mekanlar için küçük masa küllükleri seçenekler arasında yer alırken bir de ayaklı büyük küllükler kulanım alanlarına göre tercih edilmektedir.

Hediyelik Küllük Modelleri

Hediyelik küllük arandığında ise daha uçuk tasarımlardan en klasik seçeneklere kadar sınırsız çeşitte alternatifleri özellikle internet sitelerinde bulmaktasınız. Sigara kullanımında sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalar içinde son dönemlerde trend sarma sigara kullananlar için en anlamlı hediye olan tütün keseleri gelirken sigara kullansın ya da kullanmasın dekor amaçlı bile kullanımı mümkün olan farklı tasarımlarıyla beğeni toplayan küllükler vazgeçilmez hediyelik ürünler arasındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ