Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabaka Modelleri Özel Tasarım Ürünler

31 Ekim 2017

Sigara tabakaları birbirinden farklı çeşitlere ve modellere sahiptir. Bu modellerden birini tercih ederek satın alabilir ya da hediye edebilirsiniz. Sigara tabakaları sigaralarınızın kırılmasını engeller. Uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz bu tabakalar gümüş şık tasarım özelliklerine sahiptir. Bu modellerden satın alarak yanına çeşitli çakmak çeşitlerinden ekleyebilir ve set haline getirebilirsiniz. Set halinde de satın alabileceğiniz bu özel tasarım ürünlerini çok ucuz fiyatlara alabileceksiniz.

Deri Tasarım Model Sigara Tabakaları

Sigara içen kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerin başında sigara tabakaları gelir. Bu tabakalar sayesinde sigaralarınız kırılmaz. Ayrıca çantaya dökülerek kötü bir görüntüye sebep olan hazır paketlerden de kurtulmuş olursunuz. Sigara tabakaları günümüzde geliştirilerek hediyelik eşya olarak da kullanılabilmektedir. Arkadaşlarınıza ya da tanıdıklarınıza özel tasarım sigara ürünlerinden satın alabileceksiniz. Sigara tasarım modellerinden biri de deri kaplama sigara tabakalarıdır. Bu deri kaplama sigara tabakalarını satın alabileceğiniz yerler arasında internet siteleri ve tütün satan dükkanlar yer alır. Bunları satın alarak erkek ya da kız arkadaşlarınıza özel günlerde farklı bir hediye verebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sigara tabakaları ıslanmaz özelliği ile de kullanıcılarını memnun eder.

Altın Kaplama Sigara Tabakaları

Altın kaplama ya da altın işleme sigara tabakalarını bulabileceğiniz yerler arasında internet siteleri ve tütün satan dükkanlar vardır. Sigara tabakaları sigaralarınızı muhafaza ederek kırılmasını engeller. Tek ya da çift taraflı olarak da satılan bu ürünleri satın alarak erkek ya da kız arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Bayanların altın kaplama modelleri daha çok tercih ettiği bilinir. Altın kaplama modelleri saf altın ya da altın parıltılı olmak üzere iki çeşitte satışa sunulur. Maddi durumlarınıza göre sigara tabakalarından birini tercih ederek satın alabilirsiniz. Set halinde de satın alabileceğiniz bu ürünler hediye olarak ya da süs eşyası olarak da kullanılmaktadır. Süs eşyası olarak kullanılan ürünler de şık tasarımlarla süs eşyası satan dükkanlarda bulunur. Ayrıca internet istelerinden de sigara tabakalarını sipariş edebileceksiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ