Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakaları ve Sigara Kullanıcılarına Özel Ürünler

28 Ekim 2017

Sigara içen kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında sigara tabakaları gelmektedir. Bu tabakaları internetten ya da tütün satan dükkanlardan satın alabilirsiniz. Sigara tabakaları gümüş kaplama, altın kaplama, deri kaplama gibi modellerden oluşur. Bu modelleri hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Sigara Filtreleri

Sigara filtreleri insan sağlığı açısından yararlı olan ürünlerdir. Sigaraya takacağınız filtreler ile zehirli maddelerden kurtulabilirsiniz. Bu filtreleri internet sitelerinden satın alabilirsiniz.  Uzun filtreler sayesinde içtiğiniz sigaraların sahip olduğu duman gözünüze girmez. Sigara filtreleri bu bakımdan önemlidir. Çeşitli internet sitelerinden ya da tütün dükkanlarından satın alabilirsiniz. Bunun dışında sitelerden çeşitli çakmak çeşitlerinden de sipariş edebilirsiniz. Sigaranın içerisinde yer alan zehirli maddelerin süzülmesi ile sigaranın tadı da değişecektir. Nikotin tadını alarak daha iyi bir içim yakalayabilirsiniz. Bunu sağlayan ise filtrenin ucuna takılı olan pamuklu yapıdır. Pamuklu yapının içerisinde yer alan jel sayesinde zehirli maddeler dışarı atılır.

Sigara Tabakaları

Çeşitli sigara tabakaları internet sitelerinde ya da tütün satan mağazalarda bulunur. Sigara  tabakaları sigaraların daha iyi korunmasını ve muhafaza edilmesini sağlar. Bu bakımdan tabakaları alarak sigaralarınızın kırılmasını önleyebilirsiniz. Metal görünüme sahip ya da altın kaplama modellerinden birini tercih ederek bu ürünleri hediye olarak da satın alabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitelerinden ya da tütün satan dükkanlardan bu ürünleri satın almak. Set halinde de satın alabileceğiniz bu ürünlerin yanına çakmak çeşitleri de eklenmektedir. Zippo çakmak çeşitleri arasında en çok tercih edilen türlerdendir. Bu ürünleri de internet sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Sigara tabakaları tek taraflı çift taraflı olmakla beraber ebatlarına göre de farklılık gösterir. Fiyatları da çift taraflı ya da tek taraflı olmasına göre değişmektedir. Ürünlerden satın alarak sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarım özelliklerinden de tercih ederek ürünleri kendiniz tasarlayabileceksiniz. Tasarlama özelliklerinden biri de çakmakların üzerine isim ekleyebilecek olmanız. İsim ya da resim ekleyebileceğiniz çakmakları satın alarak hediye edebilirsiniz. Taraftar çakmakları ya da renkli desene sahip olan uzun ömürlü çakmaklardan satın almanız mümkün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ