Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakaları

8 Kasım 2017

Uzun senelerden beri insanların sigaralarını saklamak ve taşımak için kullandığı sigara tabakaları kullanışlı ve ucuz olduğu için tercih edilir. Sigara kullananlardan çok tütün kullanan kişilerce tercih edilen bu sigara saklama kapları gümüş, deri gibi kaplama modellerinden oluşur.

Normal karton sigara paketleri hem çabuk yıpranır hem de kullanışlı değildir. Şık tasarıma sahip sigara taşıma kapları sayesinde tütünlerinizi ya da hazır sigaralarınızı sigara tabakaları ile muhafaza edebilirsiniz.

Hediye Sigara Tabakaları

Hediyelik eşya satan yerlerde ya da tütün satan küçük dükkanlarda hediyelik sigara tabakalarından bularak satın alabilirsiniz. Sigara tabakaları artık gelişen teknoloji sayesinde resimli de yapılabiliyor. En çok sevdiğiniz bir sanatçıyı, sevdiğiniz arkadaşınızla olan bir resminizi bu tabakalara bastırarak kullanabilirsiniz.

Çeşit çeşit renklerden üretilen bu tabakalardan dilediğiniz renkte olanı kolayca bularak satın alabilir ya da hediye olarak alabilirsiniz.  Hediye sigara tabakaları süs eşyası olarak da kullanılabiliyor. Masanıza, sehpanıza ya da kitaplığınıza çeşitli desenlere sahip tabakalardan satın alarak aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Resimli sigara tabakaları dışında isme özel sigara tabakalarından da satın alabilirsiniz. Şık ve benzersiz bir hediye olan isme özel tabakaları hediyelik eşya olarak sigara içen arkadaşlarınıza satın alabilirsiniz. Bu ürünlere sizi ifade eden sözleri de yazabilirsiniz. Sıradanlaşmış hediyeler yerine yaratıcı ve benzersiz bir hediye tercih etmek istiyorsanız hediye olarak bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Çakmak Detaylı Sigara Tabakaları

Zippo çakmak detaylı sigara tabakaları tütün kullanıcılarının tercih ettiği modellerden biri. Sevdiğiniz kişilerin doğum günlerinde çakmak detaylı sigara tabakaları işinize yarayacak. Hayalinizde yer alan sigara tabakalarını tarif ettikten sonra sigara tabaka tasarlayan kişiler tarafından size özel tasarım modellerine sahip olabilirsiniz.

Genelde set olarak hazırlanan bu modeller hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Zippo sigara tabakası setlerine web üzerinden erişim sağlayarak satın alabilirsiniz. Bunun dışında tütün satan her yerden çakmaklı sigara tabakalarından bulabilirsiniz. Hediyelik eşya olarak en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Tabaka fiyatları 20 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ