Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Taşımanın En Şık Hali

6 Mart 2018

Sarma sigara veya hazır sigara kullanıyor olun, sigara tabakaları özel tasarım ve çeşitleri ile sigara taşımayı şık bir hale getiriyor. Her zevke ve beğeniye uygun olabilecek çok çeşitli tasarlanarak piyasa ya sunulan bu ürünler, hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için hoş bir hediye olabilir.

Özellikle sigara taşımak için üretilmiş olan sigara tabakaları, darbe, düşme ve ıslanmalara karşı dayanıklı olduğu için içerisindeki ürünü güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur.

Hazır sigaraların fazla yaygın olmadığı ve paketlerinin ise oldukça kullanışsız olduğu zamanlarda daha yağın olan işlevsel kullanışları ile daha yaygın olan bu ürünler, günümde şık görünüşleri ve sarma sigara kullanıcılarının ihtiyacını karşılama da birebir.

Sigara Tabakası Çeşitleri Nelerdir?

Çoğunlukla metal malzemeden üretilen tabakalar, boyutları, renk ve süslemeleri ile çeşit çeşit seçenekler sunuyor. On sekiz ila yirmi adet klasik sigara kapasiteli bu ürünlerin uzun sigara kullananlar için üretilmiş boyları da bulunmaktadır.

Metalden üretilen tabakalar lazer işleme ile süslenebilirler, bu tür ürünler özel üretim şeklinde isim yazılarak da kişiselleştirilebilir.

Sevdiğiniz dizi veya filmlerin, kahramanların, tarihsel karakterlerin, tuttuğunuz takım logolarının ve birçok fotoğrafın, resmin basıldığı çeşitler ise en renkli ve sevimli olanlarıdır.

Ayrıca USB şarj özelliği olan tabakalarda günümüz ihtiyaçlarına yetebilmek için tasarlanmış kullanışlı ürünlerdir.

Hediye Olarak Sigara Tabakası Alınabilir mi?

Hemen hemen her zevke uygun olabilecek kadar çok çeşitli tasarıma sahip tabakalar, sigara kullanan arkadaşlarını için çok şık bir hediye olabilir.

Arkadaşınızın sevdiği çizgi film karakterinin baskılı olduğu bir tabakayı veya esprili yazılar olan çeşitleri onun için seçebilirsiniz. Daha klasik ve ağır ürünlerden hoşlanan tanıdıklarınız içinse deri kaplamalı veya metal süslemeli tabakalar güzel bir sürpriz olabilir.

Arkadaş gruplarınız için benzer veya aynı ürünleri seçerek sevdiklerinizin ortak bir ürünü kullanmanı ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.

Set Olan Tabaka Çeşitleri Nelerdir?

Çakmak, anahtarlık, çakı gibi ürünler ile özel üretim kutusunda set olarak satılan tabaka çeşitleri de bulunmaktadır. İster kendinize alın, ister sevdiklerinize set olarak kullanılacak bu ürün şık duruşu ile dikkatleri çekecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ