Web sitemize hoşgeldiniz.

 Sigara Ürünleri ve Sigara Ağızlıkları

27 Ekim 2017

Sağlığa ne kadar zararlı olduğu bilinse de sigara kullanan kişiler alışkanlıklarından vazgeçememektedir. Bu nedenle de sigara ağızlıklarını tercih ederek zehir miktarını düşürebilirsiniz. Sigara ağızlıkları sayesinde sigaranın içerisinde yer alan zift miktarı süzülür. Süzülme işlemini beyaz tabakanın sarı zifir rengine dönüşmesinden anlayabilirsiniz.

Sigara Küllükleri

Özellikle hediyelik eşya ve süs eşyası olarak da kullanılan bu küllükler çeşitli modeller ile satışa sunulmaktadır. Sigara dumanını yok eden küllükler en çok tercih edilen modellerden biridir. Bu küllükler sayesinde sigara dumanında rahatsız olan arkadaşlarınızın yanında rahat bir şekilde sigara içebilirsiniz. Sigarayı içine attığınız gibi söndüren küllükler sayesinde elinizde izmarit kokmayacak. Bu ürünlere çeşitli sitelerden ya da sigara ürünleri satan dükkanlardan sahip olabilirsiniz. Sigara küllükleri en çok satın alınan ürünlerden biridir.

Kişiye Özel Çakmak Çeşitleri

Kişiye özel çakmak çeşitleri birbirinden farklı modeller ile karşınıza çıkar. Kendinize göre tasarlayabileceğiniz bu çakmaklardan dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu çakmakların üzerine isim yazdırma imkanına da sahipsiniz. Erkek arkadaşlarınıza ya da kız arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz çakmaklara resim de koyabileceksiniz. Taraftar çakmakları, zippo çakmaklar, gümüş çakmaklar olarak çeşitlere sahip olan kişiye özel çakmaklar birbirinden özel desenlere sahiptir. İnternet sitelerinden sipariş edebileceğiniz gibi sigara ürünleri satan yerlerden de satın alabilirsiniz.

Çakmak Gazları

Çakmak gazları sayesinde sahip olduğunuz çakmakları atmak durumunda kalmayacaksınız. Doldurmalı çakmaklar satın alarak biten çakmaklarınıza bu gazları kolay bir şekilde doldurarak kullanıma hazır hale getirebileceksiniz. Çeşitli web sitelerinden çakmak gazlarını satın alabilirsiniz.

Ancak çakmak gazlarını çocuklardan uzak tutmaya özen göstermelisiniz. Çocuklarda etrafa yaydığı koku nedeni ile bağımlılık yaratan bu gazları temin etmesi kolay olduğu için gençler arasında bağımlılığı kolayca anlaşılmamaktadır.  Yüksek bir yerde saklamanız çocukların erişimini engellemesi bakımından önemlidir. Çünkü çakmak gazları diğer uçucu maddelere göre ani ölümlere sebebiyet vermektedir. Sigara yakmak için kullanılan çakmaklarda bulunan gaz içerisinde bulunan kimyasal nedeni ile kalbin daha hızlı artmasına neden olur. Bu nedenle çocuklardan uzak tutmanız gerekir. Çeşitli özelliklere sahip olan çakmak gazlarını internet sitelerinden de sipariş edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ