Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keselerinde Yeni Modeller

12 Kasım 2017

Tütün keseleri içinde farklı renk ve ebatlarda alternatifleri bulmanız mümkün olmaktadır. Sarma sigara kullanımının artmasıyla bu alanla ilgili olarak sıklıkla kullanılan sigara tabakaları, çakmak modelleri, küllükler gibi sarma makinaları ve özellikle tütünlerin saklanmasını ve korunmasın sağlayan kese ve çanta modellerinde de yenilikler yapılmaktadır.

Tütün Kese ve Çanta Modeller

Tütün keselerinde amaç sarma sigara malzemelerinin bir arada güvenilir ve korunaklı şekilde saklanmasıdır. Ev ortamında bir masada tüm malzemeleri bir arada toplamanız ve kullanmanız kolay olabilirken dış ortama bu mekanizmaları taşımanız oldukça zor olabilmektedir.

Sigara sarma makinalarını bir çantaya koymanızla çözüm bulabilirken tütünün ve özellikle çok hassas olan ve en ufak bir durumda kıvrılan ya da yırtılan sarma kağıtlarının düzgün taşınması zor olabilmektedir. Bu durumda imdadınıza tütün kesleri ve çantaları yetişmektedir.

Farklı boyutlarının yanı sıra iç bölümlerinde ayrı gözlerinin olması kullandığınız çakmağınızı koymanızı bile sağlamaktadır. Tütün kağıtları için standart boy seçeneklerinden özel tasarımlara kadar pek çok farklı alternatifi özellikle internet üzerinden satış yapan sigara aksesuar sitelerinden bulabilirisiniz. Farklı renklerde üretimin yapılması da pek çok kişiye hitap etmesini sağlamaktadır.

Kimler Bu Ürünleri Kullanabilir?

Tütün keselerinin kullanımında kadar ya da erkekler diye bir ayrım yoktur. Sarma sigara kullanan ve malzemeleri yanında ataşıma isteyen herkes bu ürünü rahatlıkla kullanabilmektedir. Farlı renk seçenekleri ve modelleriyle hem bayanlara hem de beylere hitap etmektedir. Böylelikle sadece bir kesime ait olmaktan çıkıp sarma sigara kullanana her bireye hitap etmeyi başarmaktadır.

Tütün Keseleri Nasıl Yapılmaktadır?

Tütün kese ya da çanta modelleri genellikle Türkiye’de üretilmektedir gerçek deri ustalarının elinden çıkan bu malzemelerin yapımında deri kullanılmaktadır. Tütünü nemli kalmasını sağlayan özel bir kumaş kullanımı sağlanarak çanta daha özel hale getirilmektedir.

Tasarımda çantaların içine farklı ebatlarda gözler yapılmaktadır. Bunlara sarma malzemelerinizi rahatlıkla koyabilmektesiniz. Bunun yanı sıra bağlama şekilleri de değişmektedir. Dilerseniz bağlamalı modelleri dilerseniz, çengelli modelleri, düğmeli ya da çıt çıt sistemli olan birbirinden farklı modellerinden size uygun olanları seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ