Web sitemize hoşgeldiniz.

Ünlü Çocukların Büyümüş Halleri

10 Ağustos 2018

Küçükken büyük bir hayranlıkla izlediğimiz dizilerdeki çocukların şimdilerde kocaman erkek ve kadınlar olduğunu görmek bizlere zamanın kadar da hızlı geçtiğini rahatlıkla gösteriyor. Bazılarımız da bu durum hüzüne neden olurken, bazılarımız da da derin düşüncelere dalmak gibi etkiler gösteriyoru. Ünlü çocukların büyümüş halleri sizleri oldukça şaşırtacak.

Cansu Demirci’nin geçirmiş olduğu değişime inanamayacaksınız

Selena da kendisini Selin karakteri ile tanıdığımız Cansu Demirci, şu anda tam da 24 yaşına basmış durumda. O dönemden bu zamana ekranlardan uzak durmayı seçen bu eski oyuncu, şimdilerde Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümünden yeni mezun oldu. Cansu Demirci’nin eskiye oranla saç renginin bir miktar daha koyulaştığı ve bir miktar zayıfladığı görülüyor.

Zeynep Özkaya’nın mucize değişimi

Şu anda 19 yaşına basmış olan Zeynep Özkaya, diğer adıyla Çilek; Sihirli Annem den sonra rol aldığı birkaç diziye rağmen kendisi yine de Çilek olarak biliniyor. Bu genç oyuncu şimdilerde yapımı süren Sihirli Annem biriz sinema filminin kadrosunda da yer alırken, onun ilerleyen dönemlerde sinemaya ara vereceği düşünülüyor.

Damla Ersubaşı’nın şaşırtan değişimi

Daha önce hepiniz ekranlara kilitlemeye başaran Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı, diğer birçok arkadaşından farklı bir yolunu tercih etmiş gibi görünüyor. 24 yaşına basmış olan oyuncu; yakın bir zamanda evlenme kararı aldı. 24 yaşındaki oyuncu evlendikten sonra hamile kaldı ve bir kız bebek dünyaya getirmeyi bekliyor. Güzel oyuncunun şimdilerde oldukça kilo aldığıda gözlerden kaçmıyor.

Şebnem Ceceli’nin değişimi

Bir zamanlar hepimizin aklına kazanmış olan Yaprak Fökümü’nde oynayan Şebnem Ceceli, orada Ayşe rolünü oynuyordu. Ayşe şu anda 16 yaşında ve kendisi Fen Lisesi’ne devam eden genç bir oyuncu. Tıp fakültesine girebilmek için yoğun bir şekilde çalışan Ayşe’nin parlak bir kariyere sahip olacağını düşünülüyor. Şebnem Ceceli’nin eskiye oranla bakışlarının hiç değişmediği ve kıvırcık saçlarının da yine aynı olduğu görünüyor. Ünlü çocukların büyümüş halleri daha uzun bir süre bizleri şaşırtmaya devam edecek gibi.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ