Web sitemize hoşgeldiniz.

Andy Whitfield Mezarı Nerede?

26 Temmuz 2018

Spartacus filminin başrolü olmasıyla milyonlarda kişi tarafından sevilen bir isim haline gelen Andy Whitfield 2011 yılının 11 Eylül tarihinde hayatını kaybetti. 1971 yılının 17 Ekim doğum tarihli olan Whitfield’n nerede öldü sorusunun cevabı ise Sidney Avustralya’dır. Avustralya’da kanser hastalığıyla mücadele eden ünlü isim evinde hayatını kaybetti. Ölüm sebebi olarak lenf kanseri açıklaması yapıldı.

Andy Whitfield Mezarına Nasıl Gidilir?

Andy Whitfield’in oynadığı Spartacus filmi ve dini görüşü, kendisiyle tam olarak birleşen bir yapıya sahipti. Bu nedenle ölümünde gömülmek yerine, yakılmayı tercih etti. Temsili bir mezar taşı yaptırıldı fakat cesedi yakıldığı için gerçek mezarı olarak adres belirtilmiyor. Andy Whitfield’in ölüm sebebi olarak belirtilen lenf kanserinin tekrarlaması durumu, ünlü oyuncu için tüm tedavi tekniklerinin kullanılmasını sağladı. Sadece bir yıl hayatta kalabilen yıldızın Avustralya’da, Galler’de veya İngiltere’de kayıtlara geçmiş herhangi bir mezar yeri bulunmuyor.

Andy Whitfield Nasıl Öldü, Ölüm Sebebi Nedir?

16 Mart 2010 tarihinde kanser olduğu anlaşılan Andy Whitfield, hemen Yeni Zelanda’da tedaviye alındı. Haziran ayının 10’unda yapılan ikinci açıklamada ise, oyuncunun kanseri atlattığı belirtilmişti. Ölümü kanser olarak gösterilmesinin temel sebebi ise, Whitfield’in hastalığının nüksetmesi oldu. Neden öldü sorusunun cevabı ise, oyuncunun 2010’un Eylül ayında tekrar hastalığının nüksetmesi ve aradan geçen 1 yıl boyunca tedavilere sonuç alınamamasıdır.

Tedavilerde istenen geri dönüş sağlanmadığı için, 2011 yılının 11 Eylül tarihinde ölüm sebebi lenf bezi kanseri olarak açıklanmıştır. Andy Whitfield mezarı nerede? Andy’nin ve ailesinin mezar isteği olmadığı için, krematoryumda cesedinin yakılması sağlandı. Külleri ise Dünya’nın üç farklı bölgesine defnedildi. Bu bölgeler arasında Bondi Beach, Blue Mountains ve Kuzey Galler bölgeleri yer alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ