Web sitemize hoşgeldiniz.

Eldiven ile Tüy Almak Mümkün Müdür?

19 Eylül 2018

Tüylenme konusunda meydana gelen son gelişmeler ile beraber lazer ile sorunsuz bir biçimde bütün bu sorundan kurulma imkanını elde edebilirsiniz. Lazer seanslarının devamlılık arz etmesi gerektiğinin de aytıca belirtilmesi gerekmektedir. Bu şekilde uzun müddet boyunca istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Eldiven ile Tüy Alınır Mı?

Eldivenle tüy nasıl alınır sorusu özellikle genç kızlar tarafından dile getiren detayların başında gelmektedir. Bu konuda dikkate alınması gereken detayların başında şu noktalar gelmektedir;

  • Eldiven ile bacaklarınızda, koltukaltınızda ya da özel bölgenizde dilediğiniz gibi tüylerden kurtulabilirsiniz.
  • Tüyleri tutup çekerek kurtulabilirsiniz. Bu aşamada büyük bir acı duyabileceğinizin de ayrıca belirtilmesi gerekmektedir.
  • Eldiven de tüyleri kendine çeken bir yapısı olduğu için tüyleri almak sizin için çok daha kolay olacaktır.
  • Ağda ya da jilet gibi tüyleri artırma gibi bir durum söz konusu değildir.

Eldivenle tüy almak batık yapar mı sorusu da bu detaylar kadar dikkate alınan noktalar arasında kendini göstermektedir. Batık yapma gibi bir durum söz konusu değildir. Hatta  mevcut batıkların giderilmesi konusunda dahi kullanılabilmektedir.

Dezavantajları: Acı verme konusunda diğer yöntemlere göre çok daha büyük bir sorun meydana getirmektedir. Acı çekmek konusunda sizin için herhangi bir sorun söz konusu değilse bu yöntemi dilediğiniz gibi kullanıma alabilirsiniz. Eldivenle tüy almanın zararları başlığı altında değerlendirmeye alınacak başka bir kriter söz konusu değildir.

Tüyler Azalır Mı?

Ameliyat eldiveni tüyleri azaltır mı konu başlığı altında kesinlikle verimli sonuç alabilirsiniz. Bacaklarınızda ve koltukaltınızda tüylerin gün geçtikçe azalacağını göreceksiniz. Örneğin ağda içerisinde yer alan şeker sebebi ile kıl kökleri çok daha güçlü bir hale gelebilmektedir.

Eldivenle tüy nasıl alınır diye merak eden kişilerin bu yöntemi kolaylıkla ameliyat eldiveni aracılığı ile uygulayabilmektedir. Acı konusunda sorun yaşamıyorsanız bu yöntem sizin için epilasyon konusunda aradığınız yöntem olacaktır. Tüylerin azalması ve kolaylıkla istenmeyen kıllardan kurtulabilmek için en uygun yöntemdir. Fakat sıklıkla tekrarlandığı zaman ciltte tahrişlere de neden olabilmektedir. Tüyleri aldıktan sonra nemlendirme aşamasını da muhakkak atlamamalısınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ