Web sitemize hoşgeldiniz.

Kız Bebek Bere Örnekleri Anlatımlı, BEBEK ŞAPKALARI YAPILIŞLARI ANLATIMLI BEBEK BERE

Bebeklerde en hassas davranılması ve asla zarar verilmemesi gereken alanların başında baş sağlığı gelmektedir. Başınızın sağlığının muhafaza edilmesi için muhakkak hem örneklerin oluşturulmasında hem de ip seçiminde dikkatli olmalısınız. Evde modeller işlemek ve çocuklara sunmak dışarıdan alınan kıyafetlere göre çok daha sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda ekonomik olarak da daha uygun fiyatlı oldukları ayrıca belirtilmelidir.

Modeller Nasıl Ortaya Çıkarılmalıdır?

Kız bebek bere örnekleri anlatımlı olarak şu unsurlar üzerinde şekillendirilmektedir;

  • Modelin oluşturulması için ilk olarak 75 ilmeklik bir başlangıç yapılmalıdır. 75 ilmek çekildikten sonra 10 sıra kadar haraşo örmeye devam etmelisiniz. Haraşonun düz örülmesine özen göstermelisiniz. Bu şekilde görünüm daha muntazam olacaktır.
  • Haraşodan Selanik kısmına geçerken muhakkak artırmalar gerçekleştirmelisiniz. 9 sırada bir adet artırma yaparak modelin temelini oluşturmalısınız. Bu aşamanın akabinde toplamda 20 sıra kadar da Selanik örmeli ve kapanış kısmını tamamlamalısınız.

Kız bebek bere örnekleri anlatımlı ve uygulamalı bir biçimde bu detaylar üzerinden şekillendirebilirsiniz. Bunun sonrasında modelinizi kısa sürede kullanabilir ve çocuklarınızın başını kışın soğuğundan koruyabilirsiniz.

Bebek Bereleri Nasıl Süslenmelidir?

Tığ işi bebek bere modelleri ve yapılışı sırasında gösterilen özenin süsleme sırasında da aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Süsleme yapılırken özellikle çocukların sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek unsurlar tercih edilmelidir. Buna ek olarak seçilen süslerin muhakkak modele iyice monte edilmesi ve sıkılanması gerekir. Ancak bu şekilde sorunsuz bir biçimde model kullanılabilir aksi takdirde çocukların yutma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Örgü bebek şapkası yapılışı çok kolay olsa da dikkat edilmesi gereken nitelikler oldukça çeşitlilik göstermektedir. Bu detaylara dikkat ederek hazırlamış olduğunuz modelleri sosyal medya üzerinden beğeniye sunarsanız büyük bir ilgi göreceğinden de emin olabilirsiniz.

Bebeğinize Giydirmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yeni doğan bebek bere modelleri anlatımlı olarak şekillendirildikten sonra modelin çocuklara giydirilmeden ılık su ile yıkanması gerekir. Sıcak su ile yıkandığı zaman modelde deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Deformasyon oluşmaması ve mikropların kırılması için bebeklere özel şampuanlar ile yıkama işlemi tamamlanabilir. Bu şekilde model kullanıma hazır hale gelecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ