Web sitemize hoşgeldiniz.

Lif Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

30 Eylül 2018

Birçok kişi lifler ile ilgili en çok önemsediği konunun genellikle model ve desenleri ile ilgili olduğunu söylerler. Ancak lif yapımında esas en önemli noktalardan bir tanesi  de, genellikle lifin oldukça sağlam malzemelerden yapılmış olması ile ilgilidir. Lifler ağırlıklı olarak banyoda kullanılması nedeniyle sürekli olarak suyla temas ederler ve bu durum liflerin çok hızlı bir şekilde yıpranmasına neden olur. Eğer bu yıpranmayı önlemek ve lifleri çok daha uzun bir süre kullanmak istiyorsanız bulabileceğiniz en kaliteli ürünleri kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Aksi takdirde hızlı yıpranma ile birlikte hem model ve desenlerin renkleri kaybolacak, hem de lif yavaş yavaş kopmaya başlayacaktır. Lif nasıl yapılır resimli anlatım tamamen sizlerin  anlayabileceği kadar sade bir şekilde ayarlanmıştır.

  • Normal şartlarda dantel şekilleri 1 e 3 şeklinde yapılırken liflerde bir alt ve bir üst şeklinde tığ işlemi yapmalısınız.
  • Lif yapımı esnasında modellerin birbirleriyle bağlarının sağlam olduğuna dikkat edin.
  • Her bir modelin arasında geçiş olarak üçlü bağ da oluşturmanız sağlamlığı artıracaktır.
  • Bitiş kısmında tığı diğer modellerin içinden geçirmek yerine bağlamayı deneyin.

Lif nasıl örülür ?

Lif yapmak için ihtiyacınız olan materyaller genellikle, yalnızca tığ ve dilediğiniz renklerdeki iplerden oluşmaktadır. Bunları belirli bir dizgi ile birlikte sürekli tekrar eden modeller şeklinde yapabilirsiniz . Lif nasıl yapılır resimli anlatım ile birlikte görsel açıdan oldukça hoş lifler üretebilirsiniz. Üstelik tüm bu lifler uzun bir süre kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Lif nasıl yapılır resimli anlatım ile birlikte her birisi konusunda uzmanlaşmış kişilerin önerilerine de sahip olursunuz. Lif nasıl yapılır resimli anlatım ile birlikte yalnızca bir saat içerisinde lifinizi üretebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ