Web sitemize hoşgeldiniz.

Turkcell Telefon Faturası Ödemek İçin

Turkcell telefon faturası ödeme işlemlerinizi internet ortamında gerçekleştirmek istediğinizde, ilk tercih edeceğiniz yöntemlerden biri Turkcell’in internet sayfası olacaktır. İnternet sayfasına giriş yaptıktan sonra ana menüde yer alan hesabım seçeneği tıklamanız ve ardından faturalarım kısmına girmeniz gerekir. Faturalarım alanının altında fatura ödeme seçeneği yer alır. Bu kısmı tıkladıktan sonra faturanıza ait telefon numarasını girmeniz yeterli olmaktadır. Ardından sayfa sizi ödeme seçeneklerine ve faturanıza ait güncel ya da eski dönem borç bilgilerine yönlendirecektir.

Turkcell Faturaları Nereden Ödenir?

Turkcell’e ait cep telefonu faturalarınızı ve Superonline internet faturalarınızı; Turkcell iletişi merkezlerinden, müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da internet sitesi üzerinden banka kartınız ya da kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bu yöntemler haricinde; Turkcell çağrı merkezini arayarak anlaşmalı bankaların kredi kartına taksit yaparak da ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödemeleri PTT şubeleri ya da anlaşmalı bankalar aracılığıyla da yapılabilir. Banka ve PTT aracılığıyla yapılan fatura ödemelerinde 1 TL işlem ücreti alınır. Faturalarınızın son ödeme tarihini geciktirmeden ödeme yapmak isterseniz anlaşmalı bankalar ya da Turkcell aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Verilen Turkcell Kanalları Nelerdir?

Fatura ödemlerinizi atlamamak, fatura takibi yapmamak ve fatura kuyruklarında zaman kaybetmemek için Turkcell telefon faturası ödeme işlemleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz ilk alan, Turkcell’in resmi internet adresine giriş yapıp Hesabım seçeneğini kullanmak olmalıdır.

Visa ve Mastercard logolu tüm kredi kartları ile otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz diğer yöntem 532 sesli yanıt sistemi ya da Turkcell iletişim merkezleri olmaktadır. Akbank ve Garanti Bankası kredi kartlarınızla otomatik ödeme talimatı vermek de Turkcell iletişim merkezleri aracılığıyla çok kolay olmaktadır.

Turkcell’in telefon faturası için sunduğu 2012 yılı ve öncesinde ödenmemiş fatura kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 2012 ve öncesinde ödenmemiş faturaların sadece fatura tutarı ödendikten sonra faturalar için uygulanan faiz, faturalandırılmadan silinir. İndirim kampanyasından yararlanmak için hemen Turkcell iletişim merkezlerine başvurulması ya da çağrı merkezleri üzerinden talep oluşturulması gerekir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ